[YARDIM] MTA Klavye Sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetalikort

  • Yeni Üye
  • *
    • İleti: 1
: 05 Ağustos 2018, 19:53:37
Selamun Aleyküm, MTA da koşarken sol yön veremiyorum sağ verebiliyorum ve zıplayamıyorum da W bırakmadan bunları yapamıyorum , nasıl cözebilirim ...

Klavye markası/modeli: HADRON HD833
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2018, 07:30:00 Gönderen: ByCash »
 


MTASATURK

[YARDIM] MTA Klavye Sorunu
« : 05 Ağustos 2018, 19:53:37 »

Çevrimdışı CastiaL

  • Yeni Üye
  • *
    • İleti: 62
Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2018, 14:03:00
klavyeler genelde 3 tuştan fazlasını desteklemez umarım işini görür ;)

Spoiler for Hiden:
Yapışkan Tuşlar seçeneklerini değiştirmek için
Yapışkan Tuşlar, aynı anda iki veya daha fazla tuşa basma güçlüğü çekenler için tasarlanmıştır. Bir kısayol için CTRL+P gibi bir tuş bileşimi gerekiyorsa, Yapışkan Tuşlar özelliği bir değiştirici tuşa (CTRL, ALT veya ÜSTKARAKTER) veya Windows logo tuşuna () bastığınızda, başka bir tuşa basılıncaya kadar etkin kalmasını sağlar.

Erişilebilirlik Seçenekleri'ni açın.
Klavye sekmesindeki Yapışkan Tuşlar bölümünde Ayarlar'ı tıklatın. Aşağıdakilerden birini yapın:
ÜSTKaraKTER tuşuna beş defa basarak Yapışkan Tuşlar'ı açmanızı veya kapatmanızı sağlayan kısayolu kullanmak için Kısayol kullan onay kutusunu işaretleyin.
Değiştirici bir tuşa (CTRL, ALT veya ÜSTKARAKTER) veya Windows logo tuşuna () arka arkaya iki kere basıldığında, aynı tuşa yeniden basılıncaya kadar bu tuşun etkin kalacağını belirtmek için Seçenekler'in altından Kilitlemek için değiştirici tuşa iki kere basın'ı seçin.
Değiştirici bir tuş (CTRL, ALT veya ÜSTKARAKTER) veya Windows logo tuşu () ile başka bir tuşa aynı anda basıldığında Yapışkan Tuşlar'ı kapatmak için, Seçenekler'in altından İki tuşa aynı anda basıldığında Yapışkan Tuşlar'ı kapat'ı seçin.
Değiştirici bir tuşa (CTRL, ALT veya ÜSTKARAKTER) veya Windows logo tuşuna () basıldığını göstermek üzere bir sesli uyarı verilmesi için Uyarı'nın altından Değiştirici tuşa basıldığında sesli uyarı ver'i seçin.
Yapışkan Tuşlar açıldığında, görev çubuğunda Yapışkan Tuşları için bir simge görüntülemek üzere Uyarı bölümünde Yapışkan Tuşlar'ın durumunu ekranda göster onay kutusunu işaretleyin.
Not

Erişilebilirlik Seçenekleri'ni açmak için Başlat'ı tıklatın, Ayarlar'ı seçin, Denetim Masası'nı tıklatın, sonra da Erişilebilirlik Seçenekleri'ni çift tıklatın.